Tōkyō Kushu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tōkyō Kushu

Is this world so wrong?
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kagawa Shiho

Goto down 
AutorZpráva
Shiho
Admin
Shiho


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 09. 15
Age : 27

Kagawa Shiho Empty
PříspěvekPředmět: Kagawa Shiho   Kagawa Shiho Icon_minitimeTue Sep 15, 2015 12:40 am

Jméno: Kagawa Shiho
Věk: 26 (23.8.)
Rasa: Člověk
Povolání: Vyšetřovatelka přidružená ke zvláštní třídě (CCG)

Výška: 171 cm
Barva očí: Tmavě fialová
Barva vlasů: Tmavě šedomodrá, dlouhé lehce přes lopatky
Jiné znaky: Perlové náušnice a přívěsek (dárek od rodičů k absolvování akademie), na levé ruce zásnubní prsten

Povaha: Na první pohled jsem docela nenápadná, ani můj hlas není zrovna výrazný, ale nikdy jsem neměla potřebu zbytečně na sebe strhávat pozornost nebo si snad něco vyřvat. Řekla bych, že jsem spíše diplomat, nemám ráda hádky a když už na ně dojde, nezvyšuju hlas, spíš se snažím získat nadhled a dotyčného usadit fakty. Rozhodně ale nejsem žádná zakřiknutá slečinka, nikomu nedoporučuju opravdu mě vytočit, i když to bývá jen chvilkový afekt, stojí to za to. Jsem spíše skromná a respektuju své nadřízené, ale taky vím, že mám určité schopnosti a v daných odvětvích si věřím. Nerada si hraju na velitele, ale když je mi svěřena určitá zodpovědnost, zhostím se úkolu se vší svědomitostí. Jsem ráda, když můžu někomu pomoct nebo poradit, možná proto si tolik zakládám na svojí práci. Nehodlám ale tvrdit, že jsem snad imunní vůči emocím, které k mojí pozici patří. Jako kterýkoliv jiný člověk, tak i já mám strach o své blízké, dotýká se mě všechna bolest a utrpení, jaké denně vidím, ale taky vím, že mám možnost takovým věcem zamezit. Možná díky tomu jsem schopná zapudit všechny obavy a zachovat chladnou hlavu, i když se situace vymkne kontrole. Řekla bych, že jsem zásadový člověk, který se nebojí postavit se problémům ostatních, ale ty své poněkud zlehčuje. Pokud jde o moji osobu, jsem docela smířlivá, i když všechno má své meze.
Minulost: Jako většina vyšetřovatelů CCG, tak i já byla už jako dítě svědkem počínání ghoulů. Díky bohu, mohu říct, že se nic z toho přímo netýkalo mé rodiny nebo známých, to ale nemění nic na dojmech, jaké to ve mně zanechalo. Jestli mě něco opravdu děsí, tak je to bezmoc. Myslím si, že dokud je člověk schopný něco udělat, měl by se o to aspoň pokusit, lidská vůle je kouzelná věc.
Skrze akademii hned do předních linií. Měla jsem docela nelehké začátky, ale díky podpoře a dohledu zkušenějších kolegů jsem se brzo zařadila, schválně se vyhýbám slovu "zvykla", protože i teď, s řádkou zkušeností, narážím na věci, které mi dokáží vyrazit dech. Myslím, že jsou věci, na které se nedá zvyknout a pokud se to někomu podaří, tak je s dotyčným něco špatně. Navzdory všem těžkostem jsem ale na svoji pozici hrdá, ale rozhodně nejsem ten typ, co se žene akorát za kariérním postupem. Jako vyšetřovatelka přidružená ke zvláštní třídě sloužím na hlavním velitelství a je fakt, že poslední dobou trávím víc času v kanceláři, než v terénu, ale na takové věci by si jeden raději neměl stěžovat. Jestli jsem se něco naučila, tak to, že klid obvykle značí jen ticho před bouří.
Rodina:
Kagawa Bokuto (Otec)
Kagawa Chiyuki (Matka)
Ooe Tadashi (Snoubenec)

Zájmy: V práci si moc klidu neužiju, takže jsem ráda za každý kousek pohody, jakou nabízí náš byt. Vlastně je to pro mě taková oáza a podle toho se o náš byt taky starám. Baví mě hrát si s detaily, ať už je to potah polštářů, čajový servis a nebo nová tapeta, zkrátka mám doma ráda útulno. Taky si docela užívám vaření. I když ráno moc času nebývá a přes den to řeší nějaká kantýna, večer se i navzdory přesčasům s Tadashim sejdeme doma u pořádné večeře, pro mě je to jedna z nejmilejších částí dne. Jídlo vůbec kouzelně sbližuje lidi, proto si občas ráda na něco skočím i s kolegy a nemůže chybět ani trocha sake. Taky ráda čtu, baví mě hlavně filosofie.

Quinque
Jméno: Kasui (V překladu bodec)
Typ: Ukaku
Původ: Kasui pochází z kagune ghoula třídy S, jehož eliminace mi dopomohla k povýšení na nynější pozici. Ueda Mitsuomi, pro CCG známý spíš jako Napichovač, vždy ze svých obětí pozřel jen část, zbylé části těla pak rozmístil po okolí jako výstrahu. Ačkoliv mám v záloze i jiné quinque, Kasui je moje stálice, skoro bych řekla, že k tomuhle kousku mám jakési pouto. Doteď si myslím, že Ueda byl jedním z nejsurovějších ghoulů, s jakými jsem se doposud setkala.
Schopnosti: Vzhledem k mým křehčím proporcím mi tahle quinque typově vyhovuje. Dávám přednost lehčím a snadno manipulovatelným zbraním, u kterých můžu absenci hrubé síly vykompenzovat mrštností. Kasui dokáže jednotlivé bodce libovolně prodlužovat či zkracovat nebo je spojit do jediného.
Vzhled:
Kagawa Shiho Invest10

Vztahy:
Shinohara Yukinori - Když jsem zmiňovala zkušenější kolegy, kteří mě v začátcích podrželi, tak Shinohara san je jedním z nich. Už na akademii mi v mnohém pomohl a troufám si říct, že je téměř ideálem vyšetřovatele. Hádám, že jeho schopnosti obdivuje kdekdo, taky o nich není pochyb, ale já si obzvláště cením jeho charakteru. Naše práce je těžká, hlavně pokud jde o psychiku, a přesto je Shinohara san jedním z nejsrdečnějších lidí, jaké znám.

Marude Itsuki - Pro každého vyšetřovatele je nepochybně významnou osobou jeho první parťák a mentor, což v mém případě bohužel či bohudík byl právě Itsuki san. Všechna čest jeho schopnostem a nynější pozici, ale všichni víme, že je to trochu složitá osobnost a vyjít s ním pro mě zpočátku bylo těžší, než se postavit nějakému ghoulovi. Když se ale s odstupem času dívám na dobu strávenou pod jeho dohledem, nemůžu než být vděčná - Marudeho škola byla víc než solidní průpravou.

Ooe Tadashi - Když jsem přišla do CCG jako nováček, Tadashi byl tou dobou vyšetřovatel první třídy. Jistě, že ve srovnání s vyššími hodnostmi to tolik neznamenalo, ale já byla přece jen zelenáč a jeho podřízená. Zpočátku jsme si zrovna do noty nepadli. Tadashi se rád chvástal a dával těm méně zkušeným najevo, o kolik je lepší. Vážně jsem nesnášela ten jeho povýšenecký přístup, ale po sérii potyček s jedním gangem ghoulů se to změnilo. Dá se říct, že jsme jeden druhého doopravdy poznali až na bojišti. Ukázalo se, že za tou ohromnou sebedůvěrou je i někdo obětavý a svědomitý a Tadashi zase musel uznat, že nejsem bezmocný nováček, za jakého mě měl. Skrze tohle zjištění jsme se pak byli schopní i normálně bavit a když byl Tadashi povýšen na vyšetřovatele přidruženého ke zvláštní třídě, půl roku jsme byli parťáci. Teď už spolu přímo nepracujeme, ale z parťáků se stali partneři a za chvíli to budou tři měsíce, co jsme se zasnoubili.

Vzhled:
Past:

Time Skip:

Kagawa Shiho Shiho10

Kagawa Shiho Kagawa10
Návrat nahoru Goto down
https://tokyo-ghoul.forumczech.com
 
Kagawa Shiho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tōkyō Kushu :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: